سامانه صدور کارت

به سامانه صدور کارت دانشگاه کردستان خوش آمدید

با استفاده از اين سامانه شما قادر به ثبت درخواست صدور کارت دانشگاه کردستان خواهيد بود.  لطفا فرم اطلاعات درخواستی را با نهایت دقت تکمیل نمایید
قابل توجه متقاضیان صدور کارت

1-       متقاضیان بعد از تکمیل مراحل ثبت نام، می‌بایست هزینه صدور کارت را به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند.

2-       زمان تحویل کارت دانشجویی بعدا از طریق سایت اطلاع رسانی می‌شود.

برای جلوگیری از بروز خطاهای احتمالی لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:

اطلاعات درخواستی را با دقت تکمیل نمایید و بعد از مطمئن شدن از صحت اطلاعات بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید و در نهایت در آخرین صفحه دکمه پرداخت هزینه را کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت منتقل شده و هزینه را با توجه به انتخاب نوع کارت پرداخت نمایید.

حتما می‌باییست حداقل اطلاعات یکی از اعضای خانواده خود را در کادر مربوطه وارد نمایید؛ در صورت عدم تکمیل این قسمت کارتی برای شما صادر نمی گردد.

بعد از تکمیل فرم مشخصات و زدن دکمه ادامه فرآیند، برای شما شناسه پرداخت صادر می گردد، این شماره را برای پیگیری‌های بعدی نزد خود یادداشت نمایید.

اطلاعیه خیلی مهم: فقط یک بار اقدام به ثبت درخواست و پرداخت وجه نمایید در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر گردید و موفق به دریافت کد رهگیری نشدید مشخصات خودتون را به همراه شناسه پرداخت به ایمیل herasat@uok.ac.ir ارسال نمایید .

خیلی مهم: در هر مرحله از انجام ثبت درخواست، در صورتی که پیغامی مبنی بر”پاسخی از درگاه بانک دریافت نشد” را ملاحظه نمودید از ادامه انجام کار خودداری نموده و وارد درگاه بانک نشوید (وجهی را پرداخت ننمایید)و به صفحه اصلی برگردید و دوباره مراحل کار را از اول انجام دهید.

حتماً از مروگر کروم استفاده نمایید.

تذکرات مهم:

در صورت ثبت درخواست تعویض کارت، هنگام مراجعه حضوری جهت دریافت کارت جدید، می٬بایست کارت قبلی خود را تحویل کارشناس مربوطه دهید.

جهت صدور کارت المثنی، ارائه گواهی ثبت مفقودی کارت در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار الزامی می‌باشد.